Date / Day
Mass

Minister

Minister
Minister
Minister
Minister
Minister
Saturday, September 30 6:00pm Berta Hall Koltas Schneider Starzynski Stock
Sunday, October 1 8:00am DeStefano Hickey Minkus Romeo
10:00am Abdulovic Barry Chesnos Costantini Sheridan
12:00pm Dapper Farnsworth Lahr Milan Nevins
4:30pm Eichhorn Hasis Hasis
Satruday, October 7 6:00pm DelBianco Grubb Hall Kralik Stanko Stanko
Sunday, October 8 8:00am Romeo Starzynski Switala Walker
10:00am Cizauskas Matthews Matthews O'Keefe Schlernitzaur
12:00pm Barry Fruscello Gardiner Lahr Stock
4:30pm Byers Slezak 
Saturday, October 14 6:00pm Bayer Berta Hasis Hasis Kralik Kralik
Sunday, October 15 8:00am DeStafano Hickey Minkus  
10:00am Fiorill Sheridan Vallor Vallor Zern
12:00pm Farnsworth Lahr Leya Hulsman Tallon
4:30pm Eichhorn Kirsch Wallace
Saturday, October 21 6:00pm DelBianco Koltas Lahr Schneider Stanko Stanko
Sunday, October 22 8:00am Matthews Minkus Romeo Switala
10:00am Abdulovic Boyle Cizauskas Gardiner O'Keefe
12:00pm Dapper Grubb Hall Nevins Starzynski  
4:30pm Barry Byers Skindzier
Saturday, October 28 6:00pm Bayer Berta Kralik Kralik Stock
Sunday, October 29 8:00am DeStefano Hickey Minkus Roslonski
10:00am Brady Brady Costantini Lahr Schlernitzaur
12:00pm Farnsworth Hasis Hasis Hulsman Leya
4:30pm Eichhorn Fruscello Kirsch
Saturday, November 4 6:00pm Barry DelBianco Grubb Hall Hickey Stock
Sunday, November 5 8:00am Abdulovic Matthews Matthews Switala
10:00am Sheridan Stanko Stanko Vallor Vallor
12:00pm Barnett Dapper Lahr Nevins Slezak
4:30pm Byers Skindzier Wallace
Satruday, November 11 6:00pm Berta Hasis Hasis Koltas Kralik Stock
Sunday, November 12 8:00am DeStefano Hickey Leehan Switala
10:00am Abdulovic Cizauskas Costantini Gardiner Tallon
12:00pm Farnsworth Fruscello Hulsman Lahr Leya
4:30pm Eichhorn Kirsch Starzynski
Saturday, November 18 6:00pm Bayer DelBianco Fiorill Lahr Stanko Stanko
Sunday, November 19 8:00am Minkus Roslonski Romeo  
10:00am Brady Brady Boyle Schlernitzaur Sheridan  
12:00pm Barry Grubb Dapper Nevins O'Keefe
4:30pm Byers Skindzier Wallace    
Thursday, November 23 10am Koltas Koltas
Saturday, November 25 6:00pm Berta Eichhorn Lahr Kralik Kralik Schneider
Sunday, November 26 8:00am DeStefano Hickey Leehan Romeo
10:00am Tallon Vallor Vallor Walker Zern
12:00pm Fruscello Hall Hulsman Leya Stock
4:30pm Hasis Hasis Kirsch
Saturday, December 2 6:00pm Barry DelBianco Grubb Hall Hickey Starzynski
Sunday, December 3 8:00am Minkus Sheridan Slezak Switala
10:00am Lahr Matthews Matthews Stanko Stanko
12:00pm Barnett Dapper Farnsworth Nevins Stock
4:30pm Byers Skindzier Wallace  
Friday, December 8 7pm Matthews
Saturday, December 9 6:00pm Berta Fruscello Koltas Kralik Kralik Schneider
Sunday, December 10 8:00am Hickey Leehan Romeo Switala
10:00am Abdulovic Cizauskas Costantini Switala Lahr  
12:00pm Boyle Hasis Hasis Hulsman Leya
4:30pm Eichhorn Kirsch Stock
Saturday, December 16 6:00pm Bayer DelBianco Fiorill Hall Lahr Stock
Sunday, December 17 8:00am DeStefano Roslonski Switala Switala
10:00am Brady Brady O'Keefe Schlernitzaur Zern 
12:00pm Barry Dapper Farnsworth Grubb Nevins
4:30pm Byers Skindzier Wallace
Saturday, December 23 6:00pm Berta Hickey Koltas Koltas Kralik Stock
Sunday, December 24 8:00am Minkus Sheridan Switala  
10:00am Boyle Hasis Hasis Starzynski
12:00pm Hulsman
Christmas Vigil 4:00pm DeStefano   Fruscello Kralik Kralik
7:00pm Gardiner Stanko Stanko
10:00pm Kirsch Lahr Milan Tallon? Schneider
Monday, December 25 9:00am Abdulovic Minkus
Christmas Day 11:30am Chesnos Wallace Walker
Saturday, December 30 6:00pm Barry Bayer DelBianco Hall Starzynski Stock
Sunday, December 31 8:00am Grubb Leehan Switala Switala
10:00am Cizauskas Matthews Matthews Vallor Vallor  
12:00pm Dapper Farnsworth Hulsman Lahr Nevins
4:30pm Byers Eichhorn Leya

 




Eucharistic Minister Schedule: September 2017-December 2017